خرید سنگ تراورتن عباس آباد با قیمت مناسب

سنگ
کاربردهای سنگ تراورتن در ساختمان
اکتبر 16, 2019
خرید سنگ تراورتن عباس آباد

خرید سنگ تراورتن عباس آباد ، که جزء معروف ترین سنگ های تراورتن می باشد، در بازرگانی ام آر تی با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

مهم ترین ویژگی ظاهری که این سنگ دارد این است که رنگ هایی از سفید تا کرم دارد و می تواند بدون موج و یا موجدار باشد. همچنین از نظر سورت بندی هم، سنگ تراورتن مدل عباس آباد از تنوع بالایی برخوردار است. مهم ترین کاربردی که از این مدل سنگ می توان انتظار داشت، همانند دیگر مدل های سنگ تراورتن، در نمای خارجی ساختمان است. البته بعضی از سورت های این سنگ را می توان برای نمای داخلی و لابی هتل ها استفاده کرد. سنگ تراورتن مدل عباس آباد بسیار لاکچری است و معادنش در محلات است. اما تولید این سنگ در شهر اصفهان به مقدار زیادی انجام می شود.

بازه رنگی سفید سنگ تراورتن مدل عباس آباد بی موج طرفداران بسیاری دارد و معمولا به صورت یکدست مورد استفاده قرار می گیرد. اما در برخی پروژه ها به صورت ترکیب شده با رنگ سیلور و قهوه ای هم به کار رفته است.

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد

تا این جای کار بیشتر به مزایای این نوع از سنگ تراورتن اشاره کردیم، اما بد نیست تا کمی هم از معایب این سنگ بگوییم. یکی از معایب تراورتن عباس آباد این است که قیمت آن از قانون خاصی تبعیت نمی کند و حتما باید برای اطلاع از قیمت هر نوع از این سنگ های تراورتن با تولید کننده و یا بازرگانی تماس بگیرید. در مورد قیمت این سنگ فقط می توان گفت که به عواملی مثل متراژ، سورت و کیفیت فرآوری بستگی دارد.

شما عزیزان می توانید برای آگاهی از قیمت این سنگ و یا سایر سنگ های بازرگانی ام آر تی و خرید سنگ تراورتن عباس آباد ، از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن ها نیز بهره مند شوید.

09139313266