سنگ مناسب حمام و سرویس بهداشتی

Marble stone
اسلب سنگ مرمر
سپتامبر 11, 2020
مقایسه سنگ های ساختمانی
مقایسه سنگ های ساختمانی
سپتامبر 12, 2020
سنگ مناسب حمام و سرویس بهداشتی

آیا می دانید سنگ مناسب حمام و سرویس بهداشتی چه نوع سنگی است؟ سنگ مخصوص حمام و سرویس بهداشتی حتما باید به گونه ای باشد که در مقابل رطوبت مقاومت بالایی داشته باشد تا نم و رطوبت به لایه زیرین سنگ نرسد. علاوه بر این باید در مقابل مواد شوینده و شیمیایی بسیار مستحکم باشند تا در مقابل مواد اسیدی و بازی دچار خردگی نشوند. هر چه سنگ خلل و شکاف بیشتری داشته باشد، مقدار جذب آب توسط آن بیشتر است و در زمان کوتاه تری خراب می شود.

یکی از بهترین انتخاب ها برای نمای داخلی حمام و دستشویی سنگ گرانیت است. این سنگ بسیار مقاوم بوده و آب را به خود جذب نمی کند. همچنین طول عمر بالایی دارد و در مقابل ضربه و ساییدگی نیز مقاوم است. از دیگر ویژگی های سنگ گرانیت این است که تنوع رنگی بالایی نیز دارد.

انتخاب مناسب بعدی سنگ چینی است. این سنگ علاوه بر مقاومت بالا و جاذب نبودن آب، بسیار شفاف بوده و خییل سریع تمیز می شود و نظافت آن آسان است.

به عنوان گزینه سوم می توان به سنگ مرمر اشاره کرد. این سنگ به اندازه سنگ چینی و سنگ گرانیت مقاوم نیست اما برای مجلل نشان دادن فضای سرویس بهداشتی و حمام گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. انتخاب سنگ مرمر به عنوان سنگ دیوار و کف همچنین موجب بزرگ تر جلوه دادن و نمایان شدن فضا نیز می شود. زیرا سنگ مرمر نور را از خود منعکس می کند.

در کل به عنوان نکته ای کلی این موضوع را خاطر نشان می کنیم، که سنگ تراورتن سنگ مناسب حمام و سرویس بهداشتی نیست. زیرا در آن منافذ زیادی وجود دارد.

شما عزیزان و همراهان گرامی می توانید برای خرید سنگ با قیمت مناسب و بدون واسطه با کارشناسان ما در بازرگانی ام آر تی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

تلفن تماس: 09139313266