اسلب سنگ مرمر

اسکوپ کردن سنگ نما
اسکوپ کردن سنگ نما چیست؟
سپتامبر 8, 2020
سنگ مناسب حمام و سرویس بهداشتی
سنگ مناسب حمام و سرویس بهداشتی
سپتامبر 12, 2020
Marble stone

خرید وفروش انواع سنگ اسلب مرمرonyx وارائه طیف گستردهای از مرغوبترین ومحبوبترین سنگهای فرآوری شده (صادراتی،وارداتی)در مجموعه بازرگانی سنگ و معدن mrt اولین مرجع تخصصی تامین کننده انواع سنگهای ساختمانی در محمود آباد و رضوانشهر

اکنون با ما تماس بگیرید 09139313266 ؛09030820866

انتخاب سنگ مرمرonyx

 

لوکس بودن و منحصر به فرد بودن سنگ مرمر با رگه های بسیار زیبا انتخاب را برای هر سلیقه ای سخت میکند. رنگ بندی سنگ مرمر نسبت به دیگر سنگهای ساختمانی بسیار متفاوت وخاص میباشد (مرمرآبی ،صورتی ،سفید ،پرتقالی ،سبز،قهوه ای و…) انتخاب هر نوع از تخته سنگ اسلب مرمر در هر مکانی میتواند یک  اثر هنری و ابدی باشد. آیا میخواهید این سنگ بسیار زیبا را در خانه خود داشته باشید ؟

برای دریافت نمونه تخته سنگ های اسلب سنگ onyxو سفارش اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

قیمت سنگ اسلب مرمرonyx

قیمت هر تخته سنگ اسلب onyx عمدتا بستگی به رنگ ، کیفیت و فراوانی سنگ ، نوع برش سنگ و رگه ها دنباله دار و یک شکل دارد زیرا در کنار هم قرار دادن این سنگ در هر مکانی تابلوی بی نظیری از جلوه  طبیعت را نشان میدهد .از دیگر مشخصه های قیمت سنگ اسلب مرمر قابلیت انتقال نور پس زمینه میباشد این امر زیبایی این سنگ را چندین برابر میکند.

استفاده ازتخته سنگ اسلب onyx  سرمایه گذاری مطمئنی برای ارزش پروژه ساختمانی شما ایجاد میکند

 

تخته سنگ اسلب مرمر به دلیل زیبایی نادر و رنگهای هماهنگ از قیمت  بسیار بالای نسبت به دیگر سنگ های تزئینی و ساختمانی برخوردار میباشد ما لیستی از محبوبترین و مرغوبترین تخته سنگهای اسلب  سنگ مرمر را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید گزینه های زیادی برای انتخاب این سنگ داشته باشید

 

آیا میخواهید سنگ مرمر مورد نیاز خود را به راحتی و با اطمینان تحویل بگیرید ؟

مسئولیت ما یافتن سنگبری های مجهز و متخصص در فرآوری  سنگ و تامین سنگهای ساختمانی باقیمت های بسیار مناسب  میباشد. وسعت  گسترده دسترسی تیم ما به سنگبری های محمود آباد ،رضوانشهر، نجف آباد این امکان را به ما میدهد بهترین همراه و راهنما برای پروژه های شما با باشیم .

اکنون باما تماس بگیرید

09139313266

09030820866